V úterý 13. května se na ploše u Galerie Šantovka konal další ročník street-fotbalového turnaje základních a středních škol. Tým složený z nižšího gymnázia, vyššího gymnázia a základní a tým VG zúčastnil soutěže Streetfootbalu v Olomouci, kam se sjíždějí školy z celého kraje. Konkurence je tak velmi silná, a tak se oba naše týmy musely spokojit pouze s jedinou výhrou a skončili, tak již v základní části turnaje. I přesto si ale všichni skvěle zahráli a dali do toho vše.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1694-2025-05-streetfootball-olomouc.html#sigProId8c986617fa
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1694-2025-05-streetfootball-olomouc.html#sigProId8c986617fa


