Letošní Tříkrálovou sbírku jsme zahájili mší svatou v kostele Povýšení sv. Kříže, kde o. děkan všem koledníkům požehnal. Ti pak s korunou, pláštěm a křídou vyrazili po Prostějově, aby nejenom vykoledovali peníze pro potřebné, ale přinesli pokoj, radost a Boží požehnání do nemocnice, Domova seniorů, Centra sociálních služeb a na prostějovskou radnici. Jedna Tříkrálová družina prošla také naši školu.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1635-2025-01-trikralova-sbirka.html#sigProId78eac6e3a9
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1635-2025-01-trikralova-sbirka.html#sigProId78eac6e3a9


