První adventní neděli se kostel Povýšení sv. Kříže naplnil i v odpoledních hodinách. Všichni příchozí přišli na tradiční Adventní zastavení, které si v letošním roce připravili studenti kvinty. Prostřednictvím krásného příběhu Pastýřova píšťalka, doprovodu scholy se tak mohli všichni návštěvníci přenést do adventního času. Nechybělo povzbudivé slovo a požehnání o. Ladi Banďoucha a na závěr pozvání pana ředitele ke společnému posezení a občerstvení v katechetickém sále.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1620-2024-12-adventni-zastaveni.html#sigProId9665f33dfa
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1620-2024-12-adventni-zastaveni.html#sigProId9665f33dfa


