Turistický kurz studenti sexty započali nedělním cyklistickým výletem, poté se přesunuli do campu Žralok, kde byli ubytování celý týden. V průběhu kurzu si vyzkoušeli sjíždět Moravu, lozit po skalách, běžet orientační běh a spoustu dalších aktivit. Své dobrodružství zakončili přespáním v přírodě, tzv. „pod širákem“ a pořádnou opíkačkou.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1570-2024-06-turisticky-kurz-sexta.html#sigProIde91b7d3fc9
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1570-2024-06-turisticky-kurz-sexta.html#sigProIde91b7d3fc9


