I navzdory nepříznivému počasí a chladu se vydalo několik žáků a studentů naší školy do dětského domova v areálu „Staré nemocnice“ v Prostějově, aby věnovali svůj volný čas tamním dětem. Připravili pro ně ve spolupráci s ICM a Školním klubem Oáza spoustu her, soutěží a aktivit a společně strávili krásné odpoledne. Z akce si odnesli nejen hezkou zkušenost, spoustu úsměvů a objetí ze strany dětí, ale i hřejivý pocit, že mohli vykonat něco dobrého.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1541-2024-04-dobrovolnicky-den.html#sigProId8ab5d363b8
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1541-2024-04-dobrovolnicky-den.html#sigProId8ab5d363b8


