S našimi deváťáky jsme se rozloučili v pátek 23. 6. venku na školním dvoře. Připravili si krásné písničky na mši svatou, které se zúčastnilo spoustu lidí z řad rodičů, příbuzných i přátel žáků deváté třídy. Chlapci, kteří již několikátým rokem působí ve školní kapele, se postarali o skvělý hudební program. Zazněly písničky i od kapel Nirvana, SOAD či Deftones. Každý donesl něco dobrého na zub a společně jsme se pak bavili, pili a jedli v klubu Oáza, kde byl připraven krásně prostřený stůl se všemi dobrotami.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1450-2023-06-rozlouceni-devataci.html#sigProIdb5adfd405b
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1450-2023-06-rozlouceni-devataci.html#sigProIdb5adfd405b


