Na konci března vyrazilo 22 studentů naší školy na festival francouzských divadel v Saint Malo. Celá skupina pod vedením paní učitelky Jany Chammas nejprve navštívila Paříž a jeho pamětihodnosti, aby se posléze na pět dní přestěhovala do francouzského Saint Malo, které po dlouhé kovidové přestávce hostilo  jmenovaný festival. Účastníky čekal bohatý program plný dílniček a ateliérů, které byly plné zábavy a samozřejmě nových přátelství. Každý večer se mohla veřejnost podívat na představení zúčastněných skupin. Vrcholem byl páteční večer, na který všichni dohromady nacvičili společný divadelní kus.