Popeleční středou jsme společně vstoupili do postní doby. Při mši svaté jsme odstartovali postní řetěz, aktivitu, která nám všem může pomoci připravit se na Velikonoce. Při mši zazněla vlídná povzbuzující slova o. Pavla Barbořáka, který sloužil jako hlavní celebrant. Závěr mše patřil opět našim úspěšným studentům a studentkám, kteří za poslední čtvrtletí získali nemalé množství úspěchů v rozličných soutěžích.