V odpoledních hodinách 17. února se sešli kvintáni k úvodnímu setkání ohledně prací SOČ, které je čekají příští školní rok. Průvodci a nositeli užitečných informací a tipů jim byli úspěšní sextáni a septimáni, jejichž práce byly v letošním roce velmi zdařilé. Akce tak navázala na již osvědčený formát z loňského roku. Kvintáni měli možnost zjistit vše podstatné pro svoji práci a to přijatelnou formou. Tak jim budeme držet palce, aby se jim první náročnější práce na škole zdařila.