Úterý 14. 2. 2023 bylo na naší škole růžovoučké. Spousta studentů, učitelů a zaměstnanců školy se převléklo do růžové barvy a užilo si tak celý valentýnský den. Tomuto dni jsme věnovali také růžový boxík, do kterého mohl kdokoliv ze školy vložit v obálce vzkaz či psaníčko. Boxík se velmi rychle zaplnil psaníčky. Tuto doručovací službu využilo mnoho studentů, kteří psali nejen svým vrstevníkům, ale i oblíbeným učitelům.