Na začátku měsíce února se studentům tercie konečně splnilo přání být spolu na kurzu. Letos si museli počkat déle než jiné roky, protože poprvé zavítali do školícího a zážitkového salesiánského střediska ve Fryštáku. Společně strávený čas byl vyplněný zejména aktivitami zaměřenými na vzájemnou souhru, respekt a utužení vztahů ve třídě.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1390-2023-02-tercie-frystak.html#sigProId9d748ba661
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1390-2023-02-tercie-frystak.html#sigProId9d748ba661


