Na začátku měsíce února se studentům tercie konečně splnilo přání být spolu na kurzu. Letos si museli počkat déle než jiné roky, protože poprvé zavítali do školícího a zážitkového salesiánského střediska ve Fryštáku. Společně strávený čas byl vyplněný zejména aktivitami zaměřenými na vzájemnou souhru, respekt a utužení vztahů ve třídě.