Letošní společný kurz zažili osmáci až na sklonku zimy. Celá třída navíc poprvé vyrazila do salesiánského střediska ve Fryštáku. Cíl byl jasný, a to kromě příjemně stráveného času více poznat i jiné spolužáky, utužit vztahy ve třídě, vyzkoušet spoustu zajímavých aktivit a hlavně společně zažít spoustu reakce. Zda se vše podařilo prozradí sami žáci a možná až s odstupem času. Každopádně bylo tam krásně.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1389-2023-02-8-trida-frystak.html#sigProId975e4d5d75
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1389-2023-02-8-trida-frystak.html#sigProId975e4d5d75


