Na začátku února se dvě party oktavánů společně se svojí třídní učitelkou zapojily do tvorby dvou budoucích čísel časopisu IN. Redaktorský tým společně s fotografem na naši školu přijel fotit dva fotoromány. Po počátečním ostychu se naše „modely“ rozproudily a práce jim šla skvěle od ruky. Tým časopisu naše studenty moc chválil. Všichni se už těšíme na jarní a podzimní číslo, kdy příběhy vyjdou a všichni se konečně dozvíme, jak to celé dopadlo.