Na začátku měsíce února a zároveň na konci zkráceného týdne zakončeného pololetními prázdninami jsme někteří strávili parádní noc v budově naší školy. Letos se akce přespání ve škole velice rychle kapacitně zaplnila. Primáni a šesťáci přišli se spacákem a batůžkem do školy už před 18 h. Martin, Marek, Kačka a týmáci z řad kvintánů připravili pro natěšené děti nabitý noční program. Začínali jsme společnou večeří, poté následoval blok seznamovacích her, dále si každý mohl vybrat některou ze sportovních soutěží dle svých preferencí. Noční hra v týmech začala po delší pauze na vychutnání si oblíbené pizzy. Po fyzicky náročné „běhačce“ jsme zasedli do kruhu a vzpomněli si na pěkné okamžiky z prožitého dne. Martin Bradáč zahrál na kytaru několik táborákových písní, které jsme si společně zazpívali a poté jsme si zalezli do spacáků a promítaly se vybrané zábavné filmy. Všem zúčastněným děkujeme za krásný večer.