Zástupci naší školy v dřívějších letech dosáhli skvělých umístění v nejrůznějších debatních turnajích. Vrcholem jejich tehdejšího působení se roku 2019 stal triumf na mezinárodní soutěži v Izraeli.

Alespoň částečně se na ně v pátek 27. ledna pokusil navázat trojčlenný tým ve složení Tonda Frelich, David Iránek a Matěj Tesárek. Společně se zúčastnili Argumentační soutěže Zastupitelstva mládeže Olomouckého kraje. Náš tým po skvělých výkonech dokráčel až do finále, kde ovšem podlehl soupeřům z prostějovské Obchodní akademie. Celkově tak obsadil krásné druhé místo. Jedním z organizátorů a členů zastupitelstva byl i Ondra Blažek z letošní oktávy.  Doufáme, že tato zkušenost znamená návrat úspěchů naší školy v těchto soutěžích!