Podzim 2022 se nesl ve znamení piškvorkových turnajů. Ve škole jsme zahájili náš tradiční turnaj. Křížky-kolečka-křížky-kolečka každou chvilku někdo seděl v klubu s propiskou v ruce a lámal si hlavu nad čtverečkovaným papírem. Naše škola se se dvěma týmy mladší kategorie zúčastnila také oblastního kola, kde vítězný tým „Kluci z CMG“ postoupil do finále krajského kola, které proběhlo v Olomouci a na tomto turnaji se náš tým ve veliké konkurenci týmů z celého kraje umístil na krásném čtvrtém místě. Gratulujeme a nezbývá než dodat: trénujte na příští rok.
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1370-2022-11-piskvorky-ve-skole.html#sigProIdbdbca4f965


