V měsíci březnu a dubnu probíhal první ročník fotografické soutěže. Po počátečních rozpacích možná způsobených i nepřízní počasí se do soutěže zapojilo cca 20 účastníků, kteří zasílali někdy méně, ale častěji velmi povedené fotografie. Soutěž organizovaly tři subjekty, a to ICM Prostějov, středisko Oáza a studentská rada gymnázia. Nejlépe povedené fotografie včetně těch vítězných si můžete prohlédnout naproti ředitelny.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1306-2022-06-fotograficka-soutez.html#sigProIdc22664b212
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1306-2022-06-fotograficka-soutez.html#sigProIdc22664b212


