Okresní kolo SŠ ve florbalu
Ve čtvrtek 18. 11. jsme se s chlapci z vyššího gymnázia zúčastnili okresního kola Subterra cupu. Ve skupině jsme se utkali s Gymnáziem Jiřího Wolkera a s pozdějším vítězem SOŠPO. Obě utkání skončila remízou, což nás poslalo do boje o 3. místo proti Automobilce. Závěrečný zápas jsme vyhráli jasně 5:0. Kluci naši školu reprezentovali vzorně, ani jednou neprohráli a jako jediný tým dokázal vzdorovat vítěznému družstvu ze Střední odborné škola podnikání a obchodu.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1233-2021-11-okresni-kolo-florbal.html#sigProId61dfd7646d
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1233-2021-11-okresni-kolo-florbal.html#sigProId61dfd7646d


