Svátek Všech svatých jsme na Cyrilometodějském gymnáziu v Prostějově oslavili společnou mší svatou, kterou celebroval rektor olomouckého kněžského semináře P. Pavel Stuška. Obrovskou pozornost vzbudilo jeho kázání o potřebnosti „číst“ návody ke správnému životu stejně jako návody k použití. A do kázání otec Pavel aktivně zapojil i našeho absolventa Daniela Vychodila, který je momentálně ve druhém ročníku kněžského semináře. Úžasnou atmosféru mše svaté doplnil tradičně vynikající hudební a pěvecký doprovod školní scholy.
https://www.cmgpv.cz/aktuality/stalo-se/1224-2021-11-vsichni-svati-na-cmg.html#sigProId5c8454f079


