Třídní samosprávy 2018/19

otevřít dokumentPovinnosti třídní služby a třídní samosprávy (77 kB, platné i pro školní rok 2019/20)

Gymnázium

Prima

Starosta: A. Klapková
Pokladníci: R. Hrabčák, O. Tyl
Správci učebny: K. Ryšavá, M. Peloušek
Zástupci ve studentské radě: A. Klapková, O. Vogl
Nástěnkáři: K. Balážová, K. Štecová, A. Zacharová, J. Žilková

Sekunda

Starosta: V. Přikrylová
Pokladníci: K. Polcrová, I. Bukvová
Správce učebny: J. Koukal
Zástupci ve studentské radě: V. Přikrylová, M. Jahnová
Nástěnkáři: J. Dubravová, K. Vránová

Tercie

Starosta: M. Janíková
Pokladníci: M. Cholinská
Správce učebny: L. Urban
Zástupci ve studentské radě: M. Janíková, E. Ježková
Nástěnkář: E. Gamba

Kvarta

Starosta: E. Trnková
Pokladníci: L. Křepelková, B. Smýkalová
Správce učebny: aktuální služba ve třídě
Zástupci ve studentské radě: E. Trnková, M. Bendová, D. Karásková
Nástěnkáři: M. Bendová, A. Klapková

Kvinta

Starosta: O. Blažek
Pokladníci: T. Svobodová, A. Wawrzyczková
Správce učebny: pořádková služba ve třídě
Zástupci ve studentské radě: D. Iránek, O. Blažek
Nástěnkáři: L. Fajstlová, D. Konečná, H. Spáčilová
Květinář: T. Dostálová

Sexta

Starosta: M. Snášel
Pokladníci: N. Janíková, K. Kubíčková
Správce učebny: M. Zedník, D. Kolařík
Zástupci ve studentské radě: M. Snášel, T. Siková
Nástěnkáři: K. Edlerová, K. Sittová
Květináři: V. Novotná, M. Šimák

Septima

Starosta: D. Smýkal
Pokladník: E. Marciánová
Správce učebny: Z. Vychodil, D. Navrátil
Zástupci ve studentské radě: D. Smýkal, M. Konšel

Oktáva

Starosta: J. Szymsza
Pokladník: V. Skopal
Správce učebny: A. Čižmář
Zástupci ve studentské radě: A. Karásek, L. Burgr
Nástěnkář: R. Protivánek
Květinář: T. Dragounová

 

Základní škola

6. A

Starosta: Alexandra Moskalová
Pokladník: Sebastian Broda
Správce učebny: Václav Brablec
Zástupci ve studentské radě: Alexandra Moskalová, Tereza Všetičková
Nástěnkáři: Jana Tichá, Anna Heraltová
Květináři: Jan Hynek, Tomáš Ulma

7. A

Starosta: Nikol Kadlecová
Pokladník: Nikol Dvorská
Správce učebny: Jakub Vysloužil
Zástupci ve studentské radě: Cristian Ruiz Medina, Kateřina Bittnerová
Nástěnkáři: Amálie Duroňová, Julie Šplíchalová
Květinář: Eliška Latýnová

8. A

Starosta: Marek Smékal
Místostarosta: Matyáš Svoboda
Pokladník: Šimon Šteigl, Tomáš Verbický
Správce učebny: Jakub Kačer
Zástupci ve studentské radě: Marek Smékal, Matyáš Svoboda
Nástěnkáři: Anna Klofáčová, Veronika Šebestová
Květinář: Dominika Nováková

9. A

Starosta: Vojtěch Bebčák
Pokladník: Matěj Tesárek
Správce učebny: Martin Kučera
Zástupci ve studentské radě: Vojtěch Bebčák, Matěj Tesárek
Květináři: Barbora Faltýnková, Markéta Ehlová

© 2006–2019 CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově | kontakty | webdesign: NoveStranky.cz | prohlášení o přístupnosti
toplist