ISIC karty na CMG

 1. ISIC karty na CMG nahrazují tištěné studentské průkazy a studentům slouží jako doklad o studiu.
 2. Jedná se též o jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta.
 3. ISIC karta studenta naší školy obsahuje navíc elektronický čip, který umožňuje přístup do školy a na hřiště a též kopírovat, tisknout a skenovat na všech multifunkčních zařízeních.
 4. Žáci základní školy využívají variantu ISIC Školák (ISIC Scholar).
 5. Každá karta umožňuje čerpání zajímavých slev na více než 2200 místech v ČR a dalších místech v zahraničí:
  Slevy na isic.cz (Prostějov)

Platnost

 1. Platnost ISIC karty pro studenty gymnázia je 16 měsíců, od 1. září (začátek školního roku) do 31. prosince následujícího roku. Platnost karty ISIC Školák pro žáky ZŠ je po celou dobu studia.
 2. Platnost ISIC karet pro studenty gymnázia je možné prodlužovat nalepením revalidační známky (přelepky).
 3. Kartu je možné používat ke vstupu do školy a kopírování a tisku, i když ztratí svoji platnost. Neposlouží Vám pak ale jako doklad o studiu nebo k čerpání slev.

Ceny

 1. Cena nové ISIC karty pro studenty gymnázia činí 240 Kč (oproti běžně vydávaným ISIC kartám za 350 Kč). Platnost se každý rok prodlužuje nalepením revalidační známky. Cena revalidační známky je 150 Kč.
 2. Cena nové karty ISIC Školák pro žáky ZŠ činí 250 Kč s tím, že platí po celou dobu studia (žádné prodlužování revalidačními známkami).

Máte již kartu?

 1. Pokud ještě ne, pak Vám ji zajistí třídní učitel prostřednictvím pana Sitteho.
 2. Studentům primy a 6.A se předává 1. září při nástupu do školy.
 3. O revalidační známku na následující školní rok je možné zažádat během měsíce června.

Ztráta či poškození karty

 1. Student je povinen ztrátu ISIC karty neprodleně škole nahlásit u pana Sitteho, zejména zablokování přístupu do budovy. Škola mu zprostředkuje vyřízení nové karty. Cena je v tomto případě snížená na 110 Kč.
 2. Podobně je tomu při poškození karty.
 3. Aby mohl student i po ztrátě karty vstupovat do budovy školy, kopírovat a tisknout, bude mu do doby vyřízení zapůjčena oproti záloze 100 Kč provizorní plastiková karta s čipem.© 2006–2020 CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově | kontakty | webdesign: NoveStranky.cz | prohlášení o přístupnosti
toplist