Vážení rodiče a studenti, s platností od 11. 3. 2020 jsou všechny ZŠ a SŠ do odvolání uzavřeny.  ➜ ➜  Aktuálně: stream mší, pokyny k výuce, ošetřovné

Akce školy

Datum Název akce Místo konání Poznámka
3. 4. 2020 (Pá) ✖ Kurz se prozatím výhledově nekoná.

Zveme zájemce o studium na naší škole z řad žáků 5. tříd základních škol na přípravný kurz k přijímacím zkouškám, který proběhne vždy od 14.30 v těchto pátečních termínech: 24. ledna, 7. února, 28. února, 13. března a 3. dubna (?). Je bezplatný a není třeba se na něj přihlašovat. Bližší informace k samotnému přijímacímu řízení naleznete ve stejnojmenné sekci.
budova Cyrilometodějského gymnázia Případné bližší informace Vám poskytne zástupce ředitele Mgr. Martina Šubčíková.
© 2006–2020 CMG, ZŠ a MŠ v Prostějově | kontakty | webdesign: NoveStranky.cz | prohlášení o přístupnosti
toplist