Suplování:   Pátek 25.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Z6

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

ex

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Měchurová Bohumila (sou)

Krč

-

Žat

Ha

Spu

..

..

       

Růžičková Jana (dohl)

Mal

..

Dav

Kap

Žat

..

         

Synková Jana (nem)

-

..

Zast

..

..

-

-

-

-

-

-

Šmidrová Dominika (dohl)

..

Hof

Ho

Dav

..

..

-

-

     

Vingrálková Jaroslava (dohl)

                   

-

Změny v rozvrzích učitelů:

David Tomáš

3.hod

supl. (Růž dohl)

Hv

Z7

   
 

4.hod

supl. (Šmi dohl)

Hv

Z7

   
 

4.hod

odpadá

Nj

Z6 (Nj)

 

exkurze

Halouzková Lenka

3.hod

odpadá

Ge

Z6

 

exkurze

Hofírková Lenka

2.hod

supl. (Šmi dohl)

Ge

Z7

   
 

4.hod

odpadá

Fj

Z6 (Fj)

 

exkurze

Hubáček Ondřej

3.hod

supl. (Šmi dohl)

Bi

Z8

   

Malečková Martina

1.hod

supl. (Růž dohl)

L

Z8

   

Žatka Radim

5.hod

supl. (Růž dohl)

Hi

Z7

   

Změny v rozvrzích tříd:

Z7

2.hod

Ge

   

supluje

Hofírková Lenka

(Šmi)

 

3.hod

Hv

   

supluje

David Tomáš

(Růž)

 

4.hod

Hv

   

supluje

David Tomáš

(Šmi)

 

5.hod

Hi

   

supluje

Žatka Radim

(Růž)

 

6.hod

M

S1

 

odpadá

 

(Růž)

 

7.hod

Sbz

Sbz2

 

odpadá

 

(Mě)

Z8

1.hod

L

   

supluje

Malečková Martina

(Růž)

 

3.hod

Bi

   

supluje

Hubáček Ondřej

(Šmi)

 

 

Suplování:   Pondělí 28.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kubíčková Martina (mat)

-

-

-

-

-

-

-

       

Synková Jana (nem)

-

-

-

Ho

Ho

Ho

Ho

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Hubáček Ondřej

4.hod

spojeno (Synk nem)

Tv

Z6 (Dív)

   
 

5.hod

spojeno (Synk nem)

Tv

Z6 (Dív)

   

Změny v rozvrzích tříd:

Z6

4.hod

Tv

Dív

 

spojí

Hubáček Ondřej

(Synk)

 

5.hod

Tv

Dív

 

spojí

Hubáček Ondřej

(Synk)

 

 

Suplování:   Úterý 29.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kubíčková Martina (mat)

-

-

Do

-

..

Krč

Ha

       

Malečková Martina (sem)

       

..

-

-

       

Synková Jana (nem)

Zast

-

Zast

-

Zast

Ho

Ho

-

-

-

 

 

 

Suplování:   Středa 30.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Synková Jana (nem)

-

-

-

-

-

Ho

Ho

-

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Švorčíková Štěpánka

2.hod

odpadá

Čj

Z6

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

Z6

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Švor)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 31.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

David Tomáš (sou)

-

Pol

Do

-

Krč

Zi

Mal

-

..

   

Synková Jana (nem)

-

-

..

..

Zast

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Dohnálková Renata

3.hod

supl. (Dav sou)

L

Z7 (Nj)

   

Krčová Jana

5.hod

supl. (Dav sou)

M

Z6 (Nj)

   

Malečková Martina

7.hod

supl. (Dav sou)

Nj

Z8

   

Polcr Pavel

2.hod

supl. (Dav sou)

Hv

Z7

   

Zikmundová Ada

6.hod

supl. (Dav sou)

Aj

Z8

   

Změny v rozvrzích tříd:

Z6

5.hod

M

Nj

 

supluje

Krčová Jana

(Dav)

Z7

2.hod

Hv

   

supluje

Polcr Pavel

(Dav)

 

3.hod

L

Nj

 

supluje

Dohnálková Renata

(Dav)

Z8

6.hod

Aj

   

supluje

Zikmundová Ada

(Dav)

 

7.hod

Nj

   

supluje

Malečková Martina

(Dav)

 

 

Suplování:   Pátek 1.6.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Synková Jana (nem)

-

Zast

Zast

..

..

-

-

-

-

-

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři