Suplování:   Pondělí 18.9.2017

datum výpisu: 18.9.2017 (10:33)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

David Tomáš (PedD)

Pra

Žat

Pra

..

-

-

-

-

-

   

Malečková Martina (PedD)

Žat

Kap

Ch

Hof

-

..

-

-

-

-

 

Matula Petr (Absc)

-

-

Žat

..

Ch

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Hádr Jaroslav

4.hod

navíc

Fy

G6

(mim)

 
 

6.hod

navíc

Fy

G4

(mim)

 

Hofírková Lenka

4.hod

spojeno (Mal PedD)

Fj

G2 (Nj)

   

Chammas Jana

3.hod

spojeno (Mal PedD)

Fj

G3 (Nj)

   
 

5.hod

spojeno (Ma Absc)

Fj

G4 (Nj)

   

Kapecová Tereza

2.hod

supl. (Mal PedD)

L

G8

   

Pražan Antonín

3.hod

spojeno (Dav PedD)

Nj

G5 (Nj)

   

Žatka Radim

1.hod

spojeno (Mal PedD)

Fj

G8 (Nj)

   
 

2.hod

spojeno (Dav PedD)

Nj

G7 (Nj)

   
 

3.hod

spojeno (Ma Absc)

Fj

G6 (Nj)

   

Změny v rozvrzích tříd:

G2

4.hod

Fj

Nj

 

spojí

Hofírková Lenka

(Mal)

G3

3.hod

Fj

Nj

 

spojí

Chammas Jana

(Mal)

G4

5.hod

Fj

Nj

 

spojí

Chammas Jana

(Ma)

 

6.hod

Fy

 

(mim)

navíc

Hádr Jaroslav

 
 

6.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Mal)

 

6.hod

KEV

Fj

 

odpadá

 

(Ma)

G5

3.hod

Nj

Nj

 

spojí

Pražan Antonín

zadaná práce

G6

3.hod

Fj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

(Ma)

 

4.hod

Fy

 

(mim)

navíc

Hádr Jaroslav

 
 

4.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Dav)

 

4.hod

KEV

Fj

 

odpadá

 

(Ma)

G7

2.hod

Nj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

zadaná práce

G8

1.hod

Fj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

(Mal)

 

2.hod

L

   

supluje

Kapecová Tereza

(Mal)

 

 

Suplování:   Úterý 19.9.2017

datum výpisu: 18.9.2017 (10:33)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

David Tomáš (PedD)

Ch

Luc

Žat

-

Kap

-

-

-

-

   

Hubáček Ondřej (dohl)

-

-

Do

Žat

Žat

-

-

-

-

   

Malečková Martina (PedD)

..

Ch

Ch

-

..

-

-

-

-

-

 

Matula Petr (Absc)

-

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Dohnálková Renata

3.hod

supl. (Ho dohl)

Hi

G6

   

Hádr Jaroslav

8.hod

odpadá

SFy

G8 (sFy)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Fy

G7 (S1)

 

zrušeno

 

10.hod

odpadá

Fy

G7 (S1)

 

zrušeno

Chammas Jana

1.hod

spojeno (Dav PedD)

Nj

G5 (Nj)

   
 

2.hod

spojeno (Mal PedD)

Fj

G3 (Nj)

   
 

3.hod

spojeno (Mal PedD)

Fj

G4 (Nj)

   

Lucová Jolana

2.hod

spojeno (Dav PedD)

Aj

G1 (Nj)

   

Žatka Radim

3.hod

spojeno (Dav PedD)

Nj

G7 (Nj)

   

Změny v rozvrzích tříd:

G1

2.hod

Aj

Nj

 

spojí

Lucová Jolana

(Dav)

G3

2.hod

Fj

Nj

 

spojí

Chammas Jana

(Mal)

G4

3.hod

Fj

Nj

 

spojí

Chammas Jana

(Mal)

G5

1.hod

Nj

Nj

 

spojí

Chammas Jana

zadaná práce

G6

3.hod

Hi

   

supluje

Dohnálková Renata

(Ho)

G7

3.hod

Nj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

zadaná práce

 

9.hod

Fy

S1

 

odpadá

 

(Had)

 

10.hod

Fy

S1

 

odpadá

 

(Had)

G8

1.hod

Nk

kNj8

 

odpadá

 

(Mal)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mal)

 

8.hod

SFy

sFy

 

odpadá

 

(Had)

 

 

Suplování:   Středa 20.9.2017

datum výpisu: 18.9.2017 (10:33)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

David Tomáš (PedD)

-

-

Ha

Ho

Žat

-

..

-

-

   

Malečková Martina (PedD)

-

Ch

Pol

Žat

Ch

-

-

-

-

-

 

Matula Petr (Absc)

-

-

-

-

-

Ch

-

       

Žatka Radim (sem)

           

..

-

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Halouzková Lenka

3.hod

supl. (Dav PedD)

M

G5 (Nj)

   

Chammas Jana

2.hod

spojeno (Mal PedD)

Nj

G4 (Nj)

   
 

5.hod

spojeno (Mal PedD)

Fj

G3 (Nj)

   
 

6.hod

spojeno (Ma Absc)

Fj

G3 (Nj)

   

Polcr Pavel

3.hod

supl. (Mal PedD)

ZSV

G8

   

Žatka Radim

4.hod

spojeno (Mal PedD)

Nj

G8 (Nj)

   
 

5.hod

spojeno (Dav PedD)

Nj

G1 (Nj)

   

Změny v rozvrzích tříd:

G1

5.hod

Nj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

(Dav)

G3

5.hod

Fj

Nj

 

spojí

Chammas Jana

(Mal)

 

6.hod

Fj

Nj

 

spojí

Chammas Jana

(Ma)

G4

2.hod

Nj

Nj

 

spojí

Chammas Jana

(Mal)

G5

3.hod

M

Nj

 

supluje

Halouzková Lenka

(Dav)

G6

7.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Žat)

 

7.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Dav)

G7

9.hod

Fk

kFj

 

odpadá

 

(Žat)

 

10.hod

Fk

kFj

 

odpadá

 

(Žat)

G8

3.hod

ZSV

   

supluje

Polcr Pavel

(Mal)

 

4.hod

Nj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

(Mal)

 

9.hod

Fk

kFj

 

odpadá

 

(Žat)

 

10.hod

Fk

kFj

 

odpadá

 

(Žat)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.9.2017

datum výpisu: 18.9.2017 (10:33)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

David Tomáš (PedD)

-

Bob

Hof

-

Pra

Synk

..

-

..

   

Malečková Martina (PedD)

-

-

-

Zi

..

-

..

..

..

..

 

Matula Petr (Absc)

-

-

-

-

..

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Halouzková Lenka

7.hod

odpadá

M

G3 (S1)

 

zrušeno

Šubčíková Martina

5.hod

navíc

Ch

G3

(mim)

 
 

7.hod

odpadá

Ch

G3 (S2)

 

zrušeno

Zikmundová Ada

4.hod

spojeno (Mal PedD)

Aj

G2 (Nj)

   

Změny v rozvrzích tříd:

G2

4.hod

Aj

Nj

 

spojí

Zikmundová Ada

(Mal)

G3

5.hod

Ch

 

(mim)

navíc

Šubčíková Martina

 
 

5.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Mal)

 

5.hod

KEV

Fj

 

odpadá

 

(Ma)

 

7.hod

M

S1

 

odpadá

 

(Ha)

 

7.hod

Ch

S2

 

odpadá

 

(Šu)

G5

9.hod

Nk

Nk

 

odpadá

 

(Dav)

G6

9.hod

Nk

Nk

 

odpadá

 

(Dav)

G7

9.hod

Nk

kNj

 

odpadá

 

(Mal)

 

10.hod

Nk

kNj

 

odpadá

 

(Mal)

G8

7.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mal)

 

8.hod

Th

   

odpadá

 

(Mal)

 

9.hod

Nk

kNj

 

odpadá

 

(Mal)

 

10.hod

Nk

kNj

 

odpadá

 

(Mal)

 

 

Suplování:   Pátek 22.9.2017

datum výpisu: 18.9.2017 (10:33)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

G2

     

div

div

           

G3

     

div

div

           

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

David Tomáš (PedD)

Žat

Žat

-

Do

Žat

Zi

-

-

-

   

Kapecová Tereza (dohl)

     

Had

Krč

           

Malečková Martina (PedD)

Krč

Žat

-

-

-

-

-

-

-

 

Matula Petr (Absc)

-

-

-

-

-

-

-

       

Měchurová Bohumila (dohl)

     

..

Ha

           

Šmidrová Dominika (dohl)

     

..

Růž

           

Zikmundová Ada (dohl)

     

MatA

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Dohnálková Renata

4.hod

odpadá

L

G2

 

Divadelní představení

Hádr Jaroslav

4.hod

supl. (Kap dohl)

Fy

G6

   

Halouzková Lenka

5.hod

supl. (Mě dohl)

M

G4

   
 

5.hod

odpadá

M

G3

 

Divadelní představení

Krčová Jana

1.hod

supl. (Mal PedD)

M

G8

   
 

5.hod

supl. (Kap dohl)

M

G7

   
 

5.hod

odpadá

M

G2

 

Divadelní představení

Matyášek Aleš

4.hod

spojeno (Zi dohl)

KEV

G8 (Aj2)

   

Měchurová Bohumila

2.hod

supl. (Mal PedD)

Hv

G2 (Nj)

   

Žatka Radim

1.hod

spojeno (Dav PedD)

Fj

G1 (Nj)

   
 

2.hod

spojeno (Dav PedD)

Nj

G7 (Nj)

   
 

3.hod

spojeno (Mal PedD)

Nj

G8 (Nj)

   
 

5.hod

spojeno (Dav PedD)

Nj

G6 (Nj)

   

Změny v rozvrzích tříd:

G1

1.hod

Fj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

(Dav)

G2

2.hod

Hv

Nj

 

supluje

Měchurová Bohumila

(Mal)

G4

5.hod

M

   

supluje

Halouzková Lenka

(Mě)

G6

4.hod

Fy

   

supluje

Hádr Jaroslav

(Kap)

 

5.hod

Nj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

zadaná práce

G7

2.hod

Nj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

zadaná práce

 

5.hod

M

   

supluje

Krčová Jana

(Kap)

G8

1.hod

M

   

supluje

Krčová Jana

(Mal)

 

3.hod

Nj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

(Mal)

 

4.hod

KEV

Aj2

 

spojí

Matyášek Aleš

(Zi)

 

Zpracováno v systému Bakaláři