Suplování:   Pátek 25.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

G6

prok

prok

prok

prok

prok

prok

prok

prok

prok

prok

 

G8

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Měchurová Bohumila (sou)

Krč

-

Žat

Ha

Spu

..

..

       

Růžičková Jana (dohl)

Mal

..

Dav

Kap

Žat

..

         

Synková Jana (nem)

-

..

Zast

..

..

-

-

-

-

-

-

Šmidrová Dominika (dohl)

..

Hof

Ho

Dav

..

..

-

-

     

Vingrálková Jaroslava (dohl)

                   

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Dohnálková Renata

1.hod

odpadá

Hi

G3

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

L

G2

 

zrušeno

David Tomáš

5.hod

odpadá

Nj

G6 (Nj)

 

Kariérní praxe

Hádr Jaroslav

6.hod

přesun <<

Fy

G3

(mim)

z 7.hod

 

6.hod

odpadá

Fy

G6

 

Kariérní praxe

 

7.hod

přesun >>

Fy

G3

 

na 6.hod

Halouzková Lenka

4.hod

supl. (Mě sou)

M

G3

   

Hubáček Ondřej

3.hod

odpadá

M

G6

 

Kariérní praxe

Kapecová Tereza

1.hod

přesun <<

Vo

G3

(mim)

z 6.hod

 

1.hod

odpadá

ZSV

G6

 

Kariérní praxe

 

4.hod

supl. (Růž dohl)

Vo

G1

   
 

4.hod

odpadá

Čj

G6

 

Kariérní praxe

 

6.hod

přesun >>

Vo

G3

 

na 1.hod

Krčová Jana

1.hod

supl. (Mě sou)

M

G5

   
 

2.hod

odpadá

M

G8

 

Obecná absence třídy

Malečková Martina

1.hod

odpadá

L

G8

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Nj

G8 (Nj)

 

Obecná absence třídy

Matyášek Aleš

4.hod

odpadá

KEV

G8 (Aj1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

KEV

G8 (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Polcr Pavel

6.hod

přesun <<

SOR

G5

(mim)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

SOR

G5

 

na 6.hod

Spurná Alena

5.hod

supl. (Mě sou)

Aj

G4

   
 

5.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj1)

 

Obecná absence třídy

Zikmundová Ada

4.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Žatka Radim

3.hod

supl. (Mě sou)

Fj

G7

   
 

3.hod

odpadá

Fj

G8 (Fj)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

navíc

L

G2

(mim)

 
 

5.hod

odpadá

Fj

G6 (Fj)

 

Kariérní praxe

Zastupující učitel

3.hod

supl. (Synk nem)

Bi

G3

   

Změny v rozvrzích tříd:

G1

4.hod

Vo

   

supluje

Kapecová Tereza

(Růž)

 

7.hod

Sbz

Sbz2

 

odpadá

 

(Mě)

G2

4.hod

L

 

(mim)

navíc

Žatka Radim

 
 

4.hod

L

   

odpadá

 

(Do)

G3

1.hod

Vo

 

(mim)

přesun <<

Kapecová Tereza

z 6.hod

 

1.hod

Hi

   

odpadá

 

(Do)

 

3.hod

Bi

   

supluje

Zastupující učitel

(Synk)

 

4.hod

M

   

supluje

Halouzková Lenka

(Mě)

 

6.hod

Fy

 

(mim)

přesun <<

Hádr Jaroslav

z 7.hod

 

6.hod

Vo

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

7.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 6.hod

G4

5.hod

Aj

   

supluje

Spurná Alena

(Mě)

 

6.hod

Th

   

odpadá

 

(Mě)

 

7.hod

Sbz

Sbz2

 

odpadá

 

(Mě)

G5

1.hod

M

   

supluje

Krčová Jana

(Mě)

 

4.hod

Bi

Chl

 

odpadá

 

(Synk)

 

5.hod

Bi

Chl

 

odpadá

 

(Synk)

 

6.hod

SOR

 

(mim)

přesun <<

Polcr Pavel

z 7.hod

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Šmi)

 

7.hod

SOR

   

přesun >>

 

na 6.hod

G7

3.hod

Fj

   

supluje

Žatka Radim

(Mě)

 

 

Suplování:   Pondělí 28.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

G8

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kubíčková Martina (mat)

-

-

-

-

-

-

-

       

Synková Jana (nem)

-

-

-

Ho

Ho

Ho

Ho

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Hubáček Ondřej

6.hod

spojeno (Synk nem)

Tv

G7 (Gymn)+

   
 

7.hod

spojeno (Synk nem)

Tv

G7 (Gymn)+

   

Krčová Jana

5.hod

odpadá

M

G8

 

Obecná absence třídy

Malečková Martina

1.hod

odpadá

Nj

G8 (Nj)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

L

G8

 

Obecná absence třídy

Polcr Pavel

3.hod

odpadá

ZSV

G8 (sZSV)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ZSV

G8 (sZSV)

 

Obecná absence třídy

Šubčíková Martina

3.hod

odpadá

SCh

G8 (sCh)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCh

G8 (sCh)

 

Obecná absence třídy

Žatka Radim

1.hod

odpadá

Fj

G8 (Fj)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

G7

6.hod

Tv

Gymn

 

spojí

Hubáček Ondřej

(Synk)

 

7.hod

Tv

Gymn

 

spojí

Hubáček Ondřej

(Synk)

 

 

Suplování:   Úterý 29.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

G6

       

prok

prok

prok

       

G8

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kubíčková Martina (mat)

-

-

Do

-

..

Krč

Ha

       

Malečková Martina (sem)

       

..

-

-

       

Synková Jana (nem)

Zast

-

Zast

-

Zast

Ho

Ho

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Dohnálková Renata

1.hod

odpadá

SHi

G8 (sHi)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SHi

G8 (sHi)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Ku mat)

Hi

G3

   

Hádr Jaroslav

7.hod

odpadá

SFy

G8 (sFy)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

SFy

G8 (sFy)

 

Obecná absence třídy

Halouzková Lenka

7.hod

supl. (Ku mat)

M

G5

   

Hubáček Ondřej

6.hod

supl. (Synk nem)

Tv

G4 (Dív)

   
 

7.hod

supl. (Synk nem)

Tv

G4 (Dív)

   

Krčová Jana

4.hod

odpadá

M

G8

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

supl. (Ku mat)

M

G2

   
 

6.hod

odpadá

SM

G8 (Smat)

 

Obecná absence třídy

Kubíčková Martina

9.hod

odpadá

Sze

G8 (sGe)

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

Sze

G8 (sGe)

 

Obecná absence třídy

Malečková Martina

1.hod

odpadá

Nk

G8 (kNj8)

 

Obecná absence třídy

Spurná Alena

3.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj1)

 

Obecná absence třídy

Šubčíková Martina

2.hod

odpadá

SCh

G8 (sCh)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Ch

G6

 

Kariérní praxe

 

7.hod

odpadá

Ch

G6

 

Kariérní praxe

Zikmundová Ada

3.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Zastupující učitel

1.hod

supl. (Synk nem)

Bi

G6

   
 

3.hod

supl. (Synk nem)

Bi

G5

   
 

5.hod

supl. (Synk nem)

Bi

G3

   

Změny v rozvrzích tříd:

G2

6.hod

M

   

supluje

Krčová Jana

(Ku)

G3

3.hod

Hi

   

supluje

Dohnálková Renata

(Ku)

 

5.hod

Bi

   

supluje

Zastupující učitel

(Synk)

G4

6.hod

Tv

Dív

 

supluje

Hubáček Ondřej

(Synk)

 

7.hod

Tv

Dív

 

supluje

Hubáček Ondřej

(Synk)

G5

3.hod

Bi

   

supluje

Zastupující učitel

(Synk)

 

7.hod

M

   

supluje

Halouzková Lenka

(Ku)

G6

1.hod

Bi

   

supluje

Zastupující učitel

(Synk)

 

 

Suplování:   Středa 30.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

G8

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Synková Jana (nem)

-

-

-

-

-

Ho

Ho

-

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Hádr Jaroslav

5.hod

odpadá

SFy

G8 (sFy)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SFy

G8 (sFy)

 

Obecná absence třídy

Hubáček Ondřej

6.hod

spojeno (Synk nem)

Tv

G2 (Dív)

   
 

7.hod

spojeno (Synk nem)

Tv

G2 (Dív)

   

Kubíčková Martina

7.hod

odpadá

Sze

G8 (sGe)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

Sze

G8 (sGe)

 

Obecná absence třídy

Malečková Martina

3.hod

odpadá

L

G8

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Nj

G8 (Nj)

 

Obecná absence třídy

Michalec Aleš

8.hod

odpadá

ZEF

G8 (ZEF8)

 

Obecná absence třídy

Spurná Alena

2.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj1)

 

Obecná absence třídy

Šmidrová Dominika

9.hod

navíc

Bi

G5 (Chl)

(mim)

 
 

10.hod

navíc

Bi

G5 (Chl)

(mim)

 

Zikmundová Ada

2.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Žatka Radim

4.hod

odpadá

Fj

G8 (Fj)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

G2

6.hod

Tv

Dív

 

spojí

Hubáček Ondřej

(Synk)

 

7.hod

Tv

Dív

 

spojí

Hubáček Ondřej

(Synk)

G5

9.hod

Bi

Chl

(mim)

navíc

Šmidrová Dominika

 
 

9.hod

Bi

Dív

 

odpadá

 

(Synk)

 

10.hod

Bi

Chl

(mim)

navíc

Šmidrová Dominika

 
 

10.hod

Bi

Dív

 

odpadá

 

(Synk)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 31.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

G8

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

David Tomáš (sou)

-

Pol

Do

-

Krč

Zi

Mal

-

..

   

Synková Jana (nem)

-

-

..

..

Zast

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Dohnálková Renata

3.hod

odpadá

SHi

G8 (sHi)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SHi

G8 (sHi)

 

Obecná absence třídy

Krčová Jana

1.hod

odpadá

SM

G8 (Smat)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SM

G8 (Smat)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

G8

 

Obecná absence třídy

Malečková Martina

7.hod

odpadá

Čj

G8

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

Th

G8

 

Obecná absence třídy

Polcr Pavel

1.hod

odpadá

ZSV

G8 (sZSV)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ZSV

G8 (sZSV)

 

Obecná absence třídy

Spurná Alena

6.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj1)

 

Obecná absence třídy

Šubčíková Martina

7.hod

odpadá

Ch

G3 (S2)

 

zrušeno

Zikmundová Ada

6.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Zastupující učitel

5.hod

supl. (Synk nem)

Bi

G5

   

Změny v rozvrzích tříd:

G3

7.hod

Ch

S2

 

odpadá

 

(Šu)

G5

5.hod

Bi

   

supluje

Zastupující učitel

(Synk)

 

9.hod

Nk

Nk

 

odpadá

 

(Dav)

G6

9.hod

Nk

Nk

 

odpadá

 

(Dav)

 

 

Suplování:   Pátek 1.6.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

G8

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Synková Jana (nem)

-

Zast

Zast

..

..

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Krčová Jana

2.hod

odpadá

M

G8

 

Obecná absence třídy

Malečková Martina

1.hod

odpadá

L

G8

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Nj

G8 (Nj)

 

Obecná absence třídy

Matyášek Aleš

4.hod

odpadá

KEV

G8 (Aj1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

KEV

G8 (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Spurná Alena

5.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj1)

 

Obecná absence třídy

Zikmundová Ada

4.hod

odpadá

Aj

G8 (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Žatka Radim

3.hod

odpadá

Fj

G8 (Fj)

 

Obecná absence třídy

Zastupující učitel

2.hod

supl. (Synk nem)

Bi

G6

   
 

3.hod

supl. (Synk nem)

Bi

G3

   

Změny v rozvrzích tříd:

G3

3.hod

Bi

   

supluje

Zastupující učitel

(Synk)

G5

4.hod

Bi

Chl

 

odpadá

 

(Synk)

 

5.hod

Bi

Chl

 

odpadá

 

(Synk)

G6

2.hod

Bi

   

supluje

Zastupující učitel

(Synk)

 

Zpracováno v systému Bakaláři