Suplování:   Pondělí 22.1.2018

datum výpisu: 19.1.2018 (12:37)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Čáp Pavel (Absc)

       

Zi

           

David Tomáš (lék)

Pra

Žat

Pra

Ma

-

-

-

       

Halouzková Lenka (Absc)

Had

Ch

-

..

-

-

-

       

Martincová Hana (nem)

-

-

Krč

..

Zast

Zast

-

       

Novotná Markéta (Absc)

-

-

Krč

..

-

-

-

       

Zikmundová Ada (lék)

         

Čáp

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Čáp Pavel

6.hod

spojeno (Zi lék)

KEV

G2 (Fj)

   

Dohnálková Renata

4.hod

přesun <<

Hi

G4

(mim)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Hi

G4

 

na 4.hod

Hádr Jaroslav

1.hod

supl. (Ha Absc)

Fy

G5

   

Chammas Jana

2.hod

supl. (Ha Absc)

Fj

G4

   

Kapecová Tereza

4.hod

přesun <<

Čj

G3

(mim)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

Th

G3

(mim)

z 7.hod

 

6.hod

přesun >>

Čj

G3

 

na 4.hod

 

7.hod

přesun >>

Th

G3

 

na 6.hod

Krčová Jana

3.hod

supl. (Mart nem)

M

G4 (S2)

   
 

3.hod

spojeno (Nov Absc)

M

G4 (S1)

   

Matula Petr

4.hod

spojeno (Dav lék)

KEV

G6 (Nj)

   

Pražan Antonín

3.hod

spojeno (Dav lék)

KEV

G5 (Nj)

   

Zikmundová Ada

5.hod

spojeno (Čáp Absc)

Aj

G2 (Fj)

   

Žatka Radim

2.hod

spojeno (Dav lék)

Fj

G7 (Nj)

   

Zastupující učitel

5.hod

supl. (Mart nem)

Vv

G5 (Vv)+

   
 

6.hod

supl. (Mart nem)

Vv

G5 (Vv)+

   

Změny v rozvrzích tříd:

G2

5.hod

Aj

Fj

 

spojí

Zikmundová Ada

(Čáp)

 

6.hod

KEV

Fj

 

spojí

Čáp Pavel

(Zi)

G3

4.hod

Čj

 

(mim)

přesun <<

Kapecová Tereza

z 6.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Ha)

 

6.hod

Th

 

(mim)

přesun <<

Kapecová Tereza

z 7.hod

 

6.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

Th

   

přesun >>

 

na 6.hod

G4

2.hod

Fj

   

supluje

Chammas Jana

(Ha)

 

3.hod

M

S2

 

supluje

Krčová Jana

(Mart)

 

3.hod

M

S1

 

spojí

Krčová Jana

(Nov)

 

4.hod

Hi

 

(mim)

přesun <<

Dohnálková Renata

z 7.hod

 

4.hod

Vv

S2

 

odpadá

 

(Mart)

 

4.hod

Vv

S1

 

odpadá

 

(Nov)

 

7.hod

Hi

   

přesun >>

 

na 4.hod

G5

1.hod

Fy

   

supluje

Hádr Jaroslav

(Ha)

 

3.hod

KEV

Nj

 

spojí

Pražan Antonín

(Dav)

 

5.hod

Vv

Vv

 

supluje

Zastupující učitel

(Mart)

 

6.hod

Vv

Vv

 

supluje

Zastupující učitel

(Mart)

G6

4.hod

KEV

Nj

 

spojí

Matula Petr

(Dav)

 

5.hod

Vv

Vv

 

supluje

Zastupující učitel

(Mart)

 

6.hod

Vv

Vv

 

supluje

Zastupující učitel

(Mart)

 

7.hod

Ak

Ak

 

odpadá

 

(Zi)

G7

2.hod

Fj

Nj

 

spojí

Žatka Radim

(Dav)

 

 

Suplování:   Úterý 23.1.2018

datum výpisu: 19.1.2018 (12:37)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Martincová Hana (nem)

-

Zast

Zast

Zast

Zast

Zast

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Zastupující učitel

2.hod

supl. (Mart nem)

Vv

G2 (S2)

   
 

5.hod

supl. (Mart nem)

Vv

G1

   
 

6.hod

supl. (Mart nem)

Vv

G1

   

Změny v rozvrzích tříd:

G1

5.hod

Vv

   

supluje

Zastupující učitel

(Mart)

 

6.hod

Vv

   

supluje

Zastupující učitel

(Mart)

G2

2.hod

Vv

S2

 

supluje

Zastupující učitel

(Mart)

 

 

Suplování:   Středa 24.1.2018

datum výpisu: 19.1.2018 (12:37)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hubáček Ondřej (dohl)

-

-

-

-

..

Synk

Synk

-

..

..

-

Matula Petr (Absc)

-

-

-

-

-

Ch

-

-

-

   

Martincová Hana (nem)

Zast

Zast

Zast

Zast

Zast

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

David Tomáš

6.hod

přesun <<

Nj

G6 (Nj)

(mim)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Nj

G6 (Nj)

 

na 6.hod

Chammas Jana

6.hod

spojeno (Ma Absc)

Fj

G3 (Nj)

   

Kapecová Tereza

5.hod

přesun <<

ZSV

G6

(mim)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

ZSV

G6

 

na 5.hod

Synková Jana

6.hod

spojeno (Ho dohl)

Tv

G2 (Chl)

   
 

7.hod

spojeno (Ho dohl)

Tv

G2 (Chl)

   

Žatka Radim

6.hod

přesun <<

Fj

G6 (Fj)

(mim)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Fj

G6 (Fj)

 

na 6.hod

Zastupující učitel

3.hod

supl. (Mart nem)

Vv

G3

   

Změny v rozvrzích tříd:

G2

6.hod

Tv

Chl

 

spojí

Synková Jana

(Ho)

 

7.hod

Tv

Chl

 

spojí

Synková Jana

(Ho)

G3

3.hod

Vv

   

supluje

Zastupující učitel

(Mart)

 

6.hod

Fj

Nj

 

spojí

Chammas Jana

(Ma)

G6

5.hod

ZSV

 

(mim)

přesun <<

Kapecová Tereza

z 6.hod

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(Ho)

 

6.hod

Fj

Fj

(mim)

přesun <<

Žatka Radim

z 7.hod

 

6.hod

Nj

Nj

(mim)

přesun <<

David Tomáš

z 7.hod

 

6.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

Fj

Fj

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

Nj

Nj

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ho)

 

10.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ho)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 25.1.2018

datum výpisu: 19.1.2018 (12:37)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

G1

               

rada

rada

 

G2

               

rada

rada

 

G3

               

rada

rada

 

G4

               

rada

rada

 

G5

               

rada

rada

 

G6

               

rada

rada

 

G7

               

rada

rada

 

G8

             

rada

rada

rada

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Matula Petr (Absc)

-

-

-

-

..

-

-

-

-

   

Šubčíková Martina (sem)

Luc

..

..

-

-

-

..

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Dohnálková Renata

2.hod

přesun <<

Hi

G7

(mim)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Hi

G7

 

na 2.hod

David Tomáš

9.hod

odpadá

Nk

G5 (Nk)+

 

zrušeno

Halouzková Lenka

5.hod

přesun <<

M

G3 (S1)

(mim)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

M

G3 (S1)

 

na 5.hod

Kapecová Tereza

3.hod

přesun <<

Vo

G4

(mim)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Vo

G4

 

na 3.hod

Lucová Jolana

1.hod

supl. (Šu sem)

Aj

G3

   

Malečková Martina

8.hod

odpadá

Th

G8

 

pedagogická rada

 

9.hod

odpadá

Nk

G8 (kNj)+

 

pedagogická rada

 

10.hod

odpadá

Nk

G8 (kNj)+

 

pedagogická rada

Změny v rozvrzích tříd:

G3

1.hod

Aj

   

supluje

Lucová Jolana

(Šu)

 

5.hod

M

S1

(mim)

přesun <<

Halouzková Lenka

z 7.hod

 

5.hod

KEV

Fj

 

odpadá

 

(Ma)

 

7.hod

M

S1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

Ch

S2

 

odpadá

 

(Šu)

G4

3.hod

Vo

 

(mim)

přesun <<

Kapecová Tereza

z 7.hod

 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Šu)

 

7.hod

Vo

   

přesun >>

 

na 3.hod

G7

2.hod

Hi

 

(mim)

přesun <<

Dohnálková Renata

z 5.hod

 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Šu)

 

5.hod

Hi

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři