Třídní samosprávy 2016/17

Gymnázium

Prima

Starosta: Lucie Cháberová
Pokladník: Ondřej Matoušek
Správci učebny: Jan Sysel, Šimon Skulil
Zástupci ve studentské radě: Antonín Frelich, Ema Trnková
Nástěnkáři: Anna Otrubová, Jakub Fidler, Lukáš Skulil

Sekunda

Starosta: Diana Konečná
Pokladník: Miriam Bukvová
Správce učebny: aktuální služba ve třídě
Zástupci ve studentské radě: Diana Konečná, Tea Svobodová
Nástěnkáři: Hana Spáčilová, Natálie Chytilová, David Iránek

Tercie

Starosta: Matěj Snášel
Pokladník: Štěpán Zíma
Správci učebny: Oliver Minx, Samuel Adamčík
Zástupci ve studentské radě: Tereza Siková, Matěj Snášel
Nástěnkáři: K. Valentová, L. Pelíšková, B. Matečná

Kvarta

Starosta: Zuzana Kučerová
Pokladník: David Marabeti
Správce učebny: David Marabeti
Zástupci ve studentské radě: Anita Žouželková, Zuzana Kučerová
Nástěnkáři: Barbora Latýnová, Barbora Nedomová, Veronika Francová

Kvinta

Starosta: Jakub Szymsza
Pokladník: Vojtěch Skopal
Správce učebny: Adam Čižmář
Zástupci ve studentské radě: Ladislav Burgr, Jakub Fiala
Nástěnkář: Robert Protivánek

Sexta

Starosta: David Indra
Pokladník: Eliška Doušková, Veronika Janíková
Správce učebny: Jan Sklenář
Zástupci ve studentské radě: David Indra, Adam Hradil
Nástěnkáři: Karolína Ohlídalová, Adéla Pudová

Septima

Starosta: Tereza Marková
Pokladník: Magdaléna Talandová, Kateřina Polcrová
Správce učebny: Daniel Vychodil
Zástupci ve studentské radě: Tereza Marková, Filip Kubíček

Oktáva

Starosta: Filip Měčíř
Pokladník: Filip Měčíř
Správce učebny: Jakub Tetera
Zástupci ve studentské radě: Filip Měčíř, Klára Janíková
Květináři: Filip Mečíř, Klára Zachrdlová
Nástěnkáři: Karolína Kůrková, Jan Kapounek

 

Základní škola

6.A

Starosta: Emílie Havlíčková
Místostarosta: Lucie Kaplánková
Pokladníci: Lucie Kaplánková
Správce učebny: Martin Kučera
Zástupci ve studentské radě: Emílie Havlíčková, Lucie Kaplánková
Nástěnkáři: František Pluháček, Jarmila Jankůjová
Květináři: Klára Skoumalová, Markéta Ehlová

7.A

Starosta: Eliška Pospíšilíková
Místostarosta: Marian Fica
Pokladníci: Vojtěch Liedermann, Samuel Buriánek
Správce učebny: Šimon Latýn
Zástupci ve studentské radě: Eliška Pospíšilíková, Marian Fica
Nástěnkáři: Vendula Edlerová, Karolína Juříková

© 2006–2017 Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově | kontakty | webdesign: NoveStranky.cz
toplist