Třídní samosprávy 2017/18

otevřít dokumentPovinnosti třídní služby a třídní samosprávy (77 kB, platné i pro školní rok 2017/18)

Gymnázium

Prima

Starosta: Eliška Ganzarová
Pokladník: Lucie Vrbová
Správce učebny: Vojtěch Coufal
Zástupci ve studentské radě: Adéla Kožoušková, Adéla Doláková
Nástěnkář: Kristýna Krásná

Sekunda

Starosta: Ema Trnková
Pokladník: Ondřej Matoušek
Správce učebny: David Vychodil
Zástupci ve studentské radě: Denisa Karásková, Ema Trnková
Nástěnkáři: Anna Otrubová, Lukáš Skulil

Tercie

Starosta: Ondřej Blažek
Pokladník: Tomáš Novák
Správci učebny: aktuální služba ve třídě
Zástupce ve studentské radě: Veronika Poulíčková
Nástěnkáři: Hana Spáčilová, Lucie Fajstlová, Diana Konečná

Kvarta

Starosta: Matěj Snášel (místostarosta: Terezie Siková)
Pokladník: Štěpán Zíma
Správce učebny: Kryštof Skládal, Marek Šimák
Zástupci ve studentské radě: Matěj Snášel, Terezie Siková
Nástěnkáři: Ondřej Minx, David Kolařík, Anna Rubanová, Tereza Klemešová

Kvinta

Starosta: Zuzana Kučerová
Pokladník: Natálie Paulů
Správci učebny: Zdeněk Vychodil, Daniel Navrátil
Zástupci ve studentské radě: Jiří Pazdera, Zuzana Kučerová
Nástěnkáři: Martin Konšel, Daniel Smýkal, Matěj Masař

Sexta

Starosta: Jakub Szymsza
Pokladník: Vojtěch Skopal
Správce učebny: Adam Čižmář
Zástupci ve studentské radě: Jakub Szymsza, Ladislav Burgr
Nástěnkář: Robert Protivánek

Septima

Starosta: Tereza Pospíšilová
Pokladníci: Eliška Doušková, Veronika Janíková
Správce učebny: Jan Sklenář
Zástupci ve studentské radě: Tereza Pospíšilová, Adam Hradil
Nástěnkáři: Karolína Ohlídalová, Adéla Pudová

Oktáva

Starosta: Tereza Marková
Pokladník: Magdaléna Talandová, Kateřina Polcrová
Správce učebny: Daniel Vychodil
Zástupci ve studentské radě: Tereza Marková, Filip Kubíček
Nástěnkáři: Pavla Orálková, Adéla Skládalová

 

Základní škola

6.A

Starosta: Michal Zbořil
Pokladník: Marie Novotná
Správce učebny: Dominika Nováková
Zástupci ve studentské radě: Tomáš Verbický, Martin Kejík
Nástěnkáři: Jakub Kačer, Barbora Michlová, Veronika Šebestová
Květinář: Šimon Šteigl

7.A

Starosta: Emílie Havlíčková
Pokladníci: Lucie Kaplánková, Michal Andrejco
Správce učebny: Martin Kučera
Zástupci ve studentské radě: Emílie Havlíčková, Lucie Kaplánková
Nástěnkáři: Vojtěch Bebčák, Jarmila Jankůjová
Květináři: Agáta Ficová, Markéta Ehlová

8.A

Starosta: Eliška Pospíšilíková
Místostarosta: Marie Zábojová
Pokladníci: Vojtěch Liedermann, Samuel Buriánek
Správce učebny: Šimon Latýn
Zástupci ve studentské radě: Eliška Pospíšilíková, Marie Zábojová
Nástěnkáři: Vendula Edlerová, Karolína Juříková

© 2006–2018 Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově | kontakty | webdesign: NoveStranky.cz
toplist