Třídní samosprávy 2018/19

otevřít dokumentPovinnosti třídní služby a třídní samosprávy (77 kB, platné i pro školní rok 2018/19)

Gymnázium

Prima

Starosta: Tadeáš Rozmánek
Pokladníci: Karolína Polcrová, Johana Dubravová
Správce učebny: Alex Matias Lošťák
Zástupci ve studentské radě: Ondřej Plachý
Nástěnkáři: Michaela Jahnová, Karolína Vránová

Sekunda

Starosta: Vojtěch Coufal
Pokladník: Kristýna Krásná
Správce učebny: Eva Ježková
Zástupci ve studentské radě: Vojtěch Coufal, Vojtěch Kobylka
Nástěnkáři: Lucie Vrbová, Markéta Janíková

Tercie

Starosta: Ema Trnková
Pokladníci: Barbora Smýkalová, Ludmila Křepelková
Správci učebny: Antonín Frélich, Albert Valenta
Zástupci ve studentské radě: Denisa Karásková. Marie Bendová
Nástěnkáři: Marie Bendová, Anežka Klapková, Adéla Janečková
Květinář: Magda Siková

Kvarta

Starosta: David Iránek
Pokladník: Tea Svobodová
Správci učebny: aktuální služba ve třídě
Zástupci ve studentské radě: Miriam Bukvová
Nástěnkáři: Lucie Fajstlová, Diana Konečná, Hana Spáčilová

Kvinta

Starosta: Tereza Siková
Místostarosta: Matěj Snášel
Pokladník: Štěpán Zíma
Správci učebny: Viktor Dušek, Michal Mnich
Zástupci ve studentské radě: Matěj Snášel, Tereza Siková
Nástěnkáři: Vojtěch Laurenčík,. Roman Vlach, Klára Sittová, Klára Edlerová

Sexta

Starosta: Natálie Paulů
Pokladník: Eva Marciánová
Správci učebny: Zdeněk Vychodil, Daniel Navrátil
Zástupci ve studentské radě: Natálie Paulů, Klaudie Kaplánková
Nástěnkáři: Barbora Latýnová, Zuzana Kučerová, Marie Coufalová

Septima

Starosta: Jakub Szymsza
Pokladník: Vojtěch Skopal
Správce učebny: Adam Čižmář
Zástupci ve studentské radě: Adam Karásek, Ladislav Burgr
Nástěnkář: Štěpán Tichý

Oktáva

Starosta: Tereza Pospíšilová
Pokladníci: Eliška Doušková, Veronika Janíková
Správce učebny: Jan Sklenář
Zástupci ve studentské radě: Tereza Pospíšilová, Adam Hradil
Nástěnkáři: Karolína Ohlídalová, Adéla Pudová

 

Základní škola

6.A

Starosta: Jakub Vysloužil
Pokladník: Amálie Duroňová
Správce učebny: Nikol Dvorská
Zástupci ve studentské radě: Jakub Vysloužil, Nikol Kadlecová
Nástěnkáři: Filip Frelich, Jakub Vysloužil

7.A

Starosta: Marek Smékal
Pokladník: třídní učitel
Správce učebny: Jakub Kačer
Zástupci ve studentské radě: Marek Smékal, Tomáš Verbický
Nástěnkáři: Denisa Michalcová, Tereza Ehlová, Anna Klofáčová

8.A

Starosta: Dominik Bodrogi
Pokladník: Lucie Kaplánková, Natálie Havlíková
Správce učebny: Václav Přikryl, Prokop Martinec
Zástupci ve studentské radě: Vojtěch Bebčák, Dominik Bodrogi
Nástěnkáři: Ondřej Sekanina, Jan Frelich

9.A

Starosta: Eliška Pospíšilíková
Pokladníci: Vojtěch Liedermann, Robert Kravák
Správce učebny: Šimon Latýn
Zástupci ve studentské radě: Eliška Pospísilíková, Vincent Kašpar
Nástěnkáři: Vendula Edlerová, Karolína Juříková

© 2006–2018 Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově | kontakty | webdesign: NoveStranky.cz
toplist