Dotazy

V této sekci můžete pokládat své dotazy týkající se CMG. Otázky týkající se klubu Oáza a ICM prosíme směřujte přímo na jejich vlastní stránky.
Se všemi dotazy na Bakaláře (klasifikaci) se prosíme obracejte přímo na pana Martina Sitteho (), který je má na naší škole na starosti. Zde nebudou zodpovídány.

Student | 8.1.2018 - 19:14

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je to s absencí na pololetí. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, při absenci větší než 25 % je třeba doplnit splnění podmínek klasifikace. Doporučuji se obrátit na příslušného vyučujícího a řešit situaci přímo s ním. Pěkný den přeje Mgr. M. Šubčíková.

Zvědavý student | 4.12.2017 - 16:17

Dobrý den,
mohu se zeptat, jakým způsobem a kdy se bude vyhlašovat soutěž o nejlepší adventní nástěnku? Nedaří se mi tyto informace najít.
Předem děkuji za zodpovězení otázky a přeji pěkný zbytek dne.

Odpověď:
Ahoj. Všechny informace k soutěži s adventními nástěnkami jsou tradičně v přízemí na nástěnce. Zde se můžeš podívat na elektronickou verzi. Slávek Müller

Rodič | 15.11.2017 - 9:01

Dobrý den, v informacích o přijímacím řízení není uvedeno, že se zohledňuje i prospěch uchazeče a účast ve školních soutěžích.
Mohli byste uvést vzorec pro výpočet počtů bodů za prospěch (kolik pololetí, celkový průměr vs vyšší váha některých předmětů...) a dále jaké školní soutěže jsou bodované?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, potřebné informace najdete na webových stránkách školy v sekci Přijímací řízení → Důležité informace → Kritéria přijetí. Prospěch se započítává za 4. ročník a 1. pololetí 5. ročníku ZŠ. Mgr. M. Šubčíková, zást. řed.

Student | 6.11.2017 - 19:12

Dobrý den,
mám dotaz, proč mi na bakalářích v sekci absence svítí sborový zpěv, když tento útvar nenavštěvuji a ani jsem nikdy nebyla členem. Tento se problém se navíc netýká jen mě, ale i dalších studentů.
Předem děkuji za odstranění tohoto problému.

Odpověď:
Rád problém odstraním, ale musím vědět o koho jde. Prosím, obraťte se na mě osobně nebo mailem. Martin Sitte

Vážený absolvent Cyrilometodějského gymnázia | 19.10.2017 - 18:08

Dobrý den,
včera mi došel dopis s nadpisem "Vážení absolventi Cyrilometodějského gymnázia" podepsaný panem Jaroslavem Fidrmucem. Jednalo se o krátkou propagandu KDU-ČSL. To co mě však zaujalo bylo to, jak se pan Fidrmuc dostal k mým osobním údajům, jako je jméno a adresa. Doufám, že tyto informace prostě nerozdáváte každému (každé politické straně), kdo si o ně řekne. Nemyslím si, že pan Fidrmuc má adresy absolventů ještě z časů jeho funkce ředitele, myslím, že mu byly poskytnuty v poslední době, kdy už ve škole nezastává žádnou pozici. Rád bych od vás slyšel nějaké objasnění. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, osobní údaje nikomu nerozdáváme, šlo o soukromou iniciativu pana Fidrmuce, který, jak mi na přímou otázku sdělil, měl adresy ze svého dřívějšího působení ve škole. Ve Vašem dotazu cítím trochu nedůvěry a obviňování CMG, ale snad se mýlím. Případné nedorozumění prosím řešte přímo s panem Fidrmucem. Přeji pěkný den, Pavel Polcr

Student Kvarty | 18.10.2017 - 21:14

Mohu se zeptat, jak je možné, že nám naše paní učitelka v hudební výchově může dát test z toho co jsme se nikdy nikde neučili.

Odpověď:
Ahoj, to opravdu netuším a myslím, že ani nikdo z vedení školy. Jediný, kdo ti k tomu může něco říct, bude paní učitelka sama. Je možné, že měla za to, že jste látku probírali, nebo něco podobného, ale to bych tu hádal. Pokud se jí nestihnete zeptat ještě v hodině, určitě jako kvarta už víte, kde byste ji hledali v kabinetě. Domluva je vždy základ. Slávek Müller

David | 3.9.2017 - 14:26

Dobrý den,
v kvartě jsme měli možnost vybrat si, jestli budeme chtít studovat hudební, nebo výtvarnou výchovu, ale jelikož bylo pro HV málo zájemců, byli jsme rozděleni na dvě půlky bez ohledu na to, kdo si co vybral a já byl přidělen do HV. Nicméně, rád bych se rozvíjel spíše v oblasti výtvarné výchovy, protože nemám v plánu být skladatelem, nebo hudebním znalcem, a dovednosti z VV bych využil mnohem více. Je tedy k dispozici možnost přehlášení?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, Davide, stav se za mnou, ať si situaci vyjasníme a nezdržujeme se vzájemným dopisováním. Klidně přizvu i vyučující obou výchov. S pozdravem Pavel Polcr

Studenti | 28.8.2017 - 16:06

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy (datum) budou nové rozvrhy??

Odpověď:
Dobrý den, rozvrhy bychom chtěli zveřejnit ve čtvrtek 31. 8. Mgr. M. Šubčíková.

Jakub | 21.8.2017 - 19:40

Dobrý den chtěl bych se zeptat kde mám najít seznam věcí co potřebuji do nového školního roku?

Odpověď:
Ahoj Jakube, většinu potřebného najdeš v sekci Studium → Předepsané učebnice. Přezůvky, psací potřeby a spol. jsou samozřejmostí, z loňska už víš. Slávek Müller

Student tercie | 28.6.2017 - 12:59

Dobrý den, můžu se zeptat co to znamená výroční vysvědčení? Jedná se o vysvědčení na konci školního roku?

Odpověď:
Ahoj. Předpokládáš správně, výroční vysvědčení je vysvědčení na konci školního roku. Slávek Müller
Stránka 1 / 101
Vypsat vše
Nový dotaz
Přepište kontrolní kód:

Upozornění:
Dotazy jsou odesílány k odpovězení v běžné pracovní době. Nevhodné dotazy nebudou zveřejněny. CMG neodpovídá za gramatickou úroveň zobrazených dotazů.

© 2006–2018 Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově | kontakty | webdesign: NoveStranky.cz
toplist